وبلاگ

;

اینترنت اشیا

اینترنت اشیاء یا IoT، سیستمی به‌هم‌پیوسته از تجهیزات رایانه‌ای، ماشین‌های مکانیکی و دیجیتال، اشیاء، حیوانات یا افرادی است که با شناسه‌های منحصربه‌فرد (UID) هویت یافته‌اند و از قابلیت انتقال داده‌ها روی یک شبکه بدون نیاز به تعامل انسان-با-انسان یا انسان-با-رایانه برخوردار هستند.

ادامه مطلب

کسب و کار اینترنتی

کسب ‌و کار اینترنتی ارائه خدمات و محصولات از طریق اینترنت به مشتریان و جامعه هدف است. این خدمات و محصولات می‌تواند هرچیزی باشد، محصولاتی مانند لوازم خانگی ، کالاهای دیجیتال مثل گوشی و لپتاپ ، محصولات غذایی و حتی محصولات و خدماتی که بصورت مجازی ارائه می‌شود مانند گرافیک، تایپ و مقاله‌نویسی، آموزش آنلاین، وبینار، محتوای تصویری و ویدئویی و سایر موارد . بنابراین کسب و کار اینترنتی شامل طیف بسیار گسترده‌ای از کسب‌وکارهاست و زیر دسته‌های فراوانی دارد

ادامه مطلب

گستره استفاده از اپلیکیشن موبایل

با بیش از 3 میلیارد کاربر تلفن های هوشمند در سراسر جهان در سال 2020، جای تعجب نیست که صنعت اپلیکیشن موبایل درحال پیشرفت است. اگر به آمار دانلود و استفاده از اپلیکیشن های موبایل نگاهی بیاندازیم متوجه میشویم که میزان استفاده از اپلیکیشن و نفوذ موبایلهای هوشمند هنوز هم با سرعت در حال رشد است و هیچ نشانه ای از کند شدن این رشد در آینده ای قابل پیش بینی نیست.

ادامه مطلب
Scroll to Top